Nasza innowacja ruszyła pełną parą!
W dniu 25.10.2015 r. p. Estera Gmyrek wspólnie z wychowankami udała się na mszę św. do zaprzyjaźnionego z nami Domu Seniora „Buk”. Wspólny udział w eucharystii, przybliżył nas do budowania poczucia wspólnoty z naszymi „starszymi” sąsiadami.
W dniu 27.10.po raz kolejny, wspólnie z wychowawczynią Anną Wyżgoł, odwiedziliśmy podopiecznych Domu Seniora „Buk”. Chłopcy wykazali się niezwykłą empatią i wrażliwością a także cierpliwością. Spędziliśmy milo czas spacerując po alejkach dawnego kompleksu rekreacyjnego, podziwiając jesienną aurę. Następnie przy wspólnym stole odbyły się pasjonujące w logicznych grach stolikowych. W ramach promowania czytelnictwa, nasi podopieczni czytali „starszym” przyjaciołom ciekawostki ze świata sportu.

















.jpg)








