VII WEWNĄTRZ OŚRODKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – RUNDA JESIENNA


W dniu 10 marca 2015 roku w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym odbyło się uroczyste zakończenie VII wewnątrz ośrodkowego turnieju tenisa stołowego. Wychowankowie zobaczyli prezentację multimedialną, która składała się z dwóch części: pierwszej dotyczącej rozgrywek tenisa stołowego w ośrodku oraz drugiej, gdzie zostały przedstawione niezwykłe osoby, które pomimo swoich ograniczeń fizycznych dalej realizowały swoje marzenia i pasje. Motta jakimi się kierowali były następujące: „Beznadziejna sytuacja jest tylko w twojej głowie” Jan Mela, „Upadnij siedem razy, wstań osiem” Nick Vujicic, „Nic nie jest niemożliwe tak długo, jak się ciężko pracuje” Ibrahim Hamato.
Na zakończenie zostały wręczone medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich zawodników biorących udział w zawodach tenisa stołowego. Spośród 27 zawodników, którzy zostali wylosowani do trzech grup eliminacyjnych, zostało wyłonionych najlepszych sześciu wychowanków, którzy rywalizowali ze sobą w systemie każdy z każdym. Po zaciętej i wyrównanej walce pierwsze miejsce uzyskał Bartosz Zdzienicki przed Krzysztofem Musiałem oraz Krystianem Steuerem, kolejne miejsca zajęli Sebastian Cieciora, Jakub Janczar i Dominik Rzońca. Zawody trwały od listopada do lutego i cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród wychowanków. Nagrody zostały ufundowane przez MOW Rudy oraz sponsora głównego firmy Martex z Rybnika za co serdecznie dziękujemy!
Przygotował: Tomasz Wojtas


























