• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• 24 września 2024 w Naszym Ośrodku odbyło się spotkanie „trójek” klasowych, na którym w pierwszej kolejności zostali wybrani opiekunowie samorządu uczniowskiego. Na kolejny rok zostali nimi Justyna Dudek, Łukasz Wiewióra i Łukasz Sobeczko .
            Następnie zostały zgłoszone kandydatury do składu samorządu Ośrodkowego. funkcji Głosami wychowanków Przewodniczącym Szkoły został uczeń klasy II SB Michał Głowacki, zastępcą Daniel Stoszek z IISB a sekretarzem Krzysztof Twardowski z III
            SB. Wybory były swoistą lekcją demokracji dla naszych wychowanków, przekonali się, że w dorosłym życiu czeka ich wiele trudnych wyborów.
            Gratulujemy wszystkim kandydatom, a wygranym życzymy pracowitego, pełnego wyzwań roku.

• tel./fax 032 410 48 20, 032 410 30 06
          Warsztaty: