Aktualności
Wakacje
Szachy
W naszym Ośrodku odbył się kolejny już turniej szachowy, który zgromadził czterynastu wychowanków zainteresowanych królewską grą. Celem wydarzenia było rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, koncentracji oraz promowanie zasad fair play i zdrowej rywalizacji.Rozgrywki przebiegały w przyjaznej ale i pełnej emocji atmosferze. Zawodnicy grali systemem " każdy z każdym" - po dwie partie, co przełożyło się na ponad 200 rozegranych pojedynków. Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, cierpliwością oraz umiejętnością planowania strategicznego. Każda partia dostarczała wielu sportowych emocji.Zwycięzcą turnieju został Franciszek Cholewa, który w finale pokonał Mateusza Wiśniewskiego.Trzecie miejsce zajął Wiktor Niechaj, który w "małym" finale pokonał Tomasza Cierpkę.Gratulujemy 🏆Turniej był nie tylko okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, ale także do integracji wychowanków i wspólnego spędzenia czasu. Na szczególne uznanie zasługuje postawa wszystkich uczestników, którzy przestrzegali zasad gry i z szacunkiem odnosili się do swoich przeciwników.Tradycyjnie Pani Dyrektor wręczyła puchar, dyplomy oraz nagrody najlepszym zawodnikom. Wychowankowie, którzy zajęli dalsze miejsca otrzymali paczki ze słodyczami.Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i aktywnie włączyli się w rywalizację.Organizatorami turniejubyli wychowawca Bartek Chromik oraz wychowawca Artur Kubica.Do następnego roku
Archiwum Aktualności
