Aktualności
KRAJOWY PLAN ODBUDOWY
Święta Bożego Narodzenia
Dzień Zdrowego Śniadania
🥗 Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania w naszej szkole! 🥪🍎
W naszym Ośrodku królowało zdrowe jedzenie! 🌿 Z okazji Międzynarodowego Dnia Zdrowego Śniadania wychowankowie rozpoczęli drugie śniadanie od wspólnego, pełnowartościowego posiłku. Na stołach pojawiły się m.in. świeże warzywa i owoce, pełnoziarniste pieczywo, nabiał, jajka.
Po śniadaniu każda grupa miała za zadanie ułożyć całodniowe, zdrowe menu. Pomysłów nie brakowało, a ostateczne propozycje zostały omówione przez naszą Panią Intendentkę Marysię, która podpowiedziała, jak komponować posiłki, by były nie tylko smaczne, ale także wartościowe. 🧑🍳🥗
Na zakończenie odbył się wesoły quiz “Jaka to potrawa?”, podczas którego uczniowie rozpoznawali różne produkty spożywcze i przyprawy tylko po smaku. Zabawa była świetna.
Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i przypominamy, że zdrowe śniadanie to energia na cały dzień! 💪🍽️
Nauczyciele
Wycieczka
Dnia 19.12.2025 Mow Rudy wybrał sie na wycieczkę do Raciborza zwiedzając tamtejsze muzeum poświęcone historii ziemi raciborskiej począwszy od średniowiecza, następnie wycieczka udała się do Jastrzębia Zdrój odwiedzając tamtejszą kopalnie węgla kamiennego jego muzeum oraz wzieli udział w zajęciach plastyczno- terapeutycznych
Archiwum Aktualności
