• Darowizna

• Po raz kolejny okazało się , ze firmy powiatu maja wielkie serca. Ci do których dotarła wiadomość natychmiast ruszyli z pomocą dla naszej placówki a ilość przekazanego asortymentu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Właściciel Firmy  POLITAN Sp. z o.o. Pan Rafał Tannenberg  w odpowiedzi na nasza prośbę o środki czystości  nie zastanawiał się ani chwili i przekazał naszej placówce  duże ilości artykułów gospodarstwa domowego  , które w znacznym stopniu przyczynią się do zachowania czystości i porządku w naszym ośrodku.

W imieniu własnym i wychowanków pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania Firmie POLITAN Sp. z o.o  za przekazaną darowiznę w postaci środków czystości , dzięki którym nasi wychowankowie  będą mogli samodzielnie zadbać o ład i porządek w wielu pomieszczeniach.

Bardzo dziękujemy za wsparcie hojność  , tak ważne w czasach pandemii.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za taki gest i cieszymy się ze są osoby , które chcą nam pomagać.

Moc serdecznych podziękowań kierujemy również dla Pani Katarzyny Zarzeckiej specjalistce ds. Digital Marketingu za nadzór i koordynacje nad całym projektem darowizny .

Łukasz Koczwara

• Święty Mikołaj

• W naszej placówce  mikołajki już na stałe wpisały się w kalendarz szkolnych wydarzeń. W tym roku również z tej że okazji nie zabrakło świątecznego nastroju. Okazało się ze wszystkie nasze dzieci były w tym roku grzeczne i otrzymały poczęstunek w postaci pizzy. Każdy tego dnia był uśmiechnięty i miał dobry humor.

Serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas i z niecierpliwością czekamy na Świętego Mikołaja w przyszłym roku.

W imieniu własnym i wychowanków składamy serdeczne podziękowania Firmie „HRESA’’ Dawid Tatarczyk za przekazane środki pieniężne na zakup pizzy.

Łukasz Koczwara