7 listopada w naszym Ośrodku odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta
Niepodległości. Wychowankowie pod okiem opiekunów samorządu przygotowali piękny
program artystyczny, który wprowadził nas w nastrój zadumy i refleksji nad historią naszej
Ojczyzny.
Nie zabrakło wzruszających wierszy, pieśni patriotycznych oraz przypomnienia wydarzeń,
które doprowadziły Polskę do odzyskania wolności po 123 latach niewoli.
Serdecznie dziękujemy wszystkim wychowankom za zaangażowanie, przygotowanie występu
oraz za to, że swoją postawą i talentem uczcili ten wyjątkowy dzień w historii naszego kraju.
Akademię rozpoczęto wspólnym, uroczystym odśpiewaniem hymnu narodowego w ramach
ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”, w której nasza społeczność szkolna corocznie
bierze udział, oddając w ten sposób hołd Ojczyźnie i jej Bohaterom.
Opiekunowie samorządu

