Już po raz trzeci w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Rudach odbyły się wewnątrzośrodkowe zawody w tenisie stołowym, w których uczestniczyła większość wychowanków. W miesiącu październiku i listopadzie wychowankowie poszczególnych grup wychowawczych, rywalizowali między sobą celem wytypowania dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy. Z początkiem grudnia została wyłoniona najlepsza dziesiątka, która przez trzy dni rozgrywała ze sobą mecze systemem każdy z każdym. Po zaciętej i pasjonującej walce zwycięzcą został wychowanek grupy IV Kajetan Kaczor, który wygrał wszystkie mecze nie dając innym szans. O drugie miejsce walczyli zawodnicy z grupy II Dawid Karaś i Łukasz Kasprzycki, którzy mieli taką samą liczbę punktów (21 pkt.), co więcej taką samą liczbę wygranych setów (15) oraz straconych setów (6). W ostatecznym rozliczeniu liczył się wynik bezpośredniego meczu między w/w zawodnikami w którym lepszy okazał się Dawid Karaś uzyskując II miejsce, a tuż za nim Łukasz Kasprzycki na miejscu III. Kolejne miejsca zajęli Oskar Pawlik (gr.V), Andrzej Werner (gr.III), Tomasz Pawlik (gr.III), Michał Woźnica (gr.V), Damian Kuzdak (gr.I), Paweł Szwej (gr.IV) oraz Marcin Jakubczyk z (gr.I). Pierwszych trzech zawodników otrzymało nagrody rzeczowe. a dodatkowo każdy z uczestników otrzymał nagrody pocieszenia oraz pamiątkowe dyplomy ze zdjęciem wszystkich zawodników. Przeprowadzone zawody miały na celu podjęcie sportowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair-play. .
Przygotował: Tomasz Wojtas .
