ZAKOŃCZENIE IX WEWNĄTRZ OŚRODKOWEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO – RUNDA JESIENNA

22 marca 2017 roku w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Rudach odbyło się uroczyste zakończenie IX wewnątrz ośrodkowego turnieju tenisa stołowego w obecności dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i oczywiście naszych podopiecznych z ośrodka. Z początku wychowankowie zobaczyli dwie prezentacje multimedialne: pierwsza poświęcona analizie rozgrywek tenisa stołowego wśród zawodników z poszczególnych grup eliminacyjnych i finałowych oraz drugiej dotyczącej podsumowania II Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Raciborskiego. Na zakończenie zostały wręczone puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Każdy z zawodników biorących udział w turnieju został nagrodzony. Spośród 36 zawodników, którzy rozpoczęli rozgrywki ostatecznie turniej ukończyło 27 uczestników rywalizujących ze sobą w 4 grupach finałowych. Ostatecznie po zaciętej i wyrównanej walce pierwsze miejsce uzyskał Michał Małek przed Janem Warzechą oraz Andrzejem Grzegorkiem, kolejne miejsca zajęli Daniel Poliński, Marek Jedliński, Bartosz Chołuj oraz Klaudiusz Ciszek. Zawody trwały od listopada do połowy marca i cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród wychowanków. Nagrody zostały ufundowane przez MOW Rudy, EDF Polska oraz sponsora głównego firmę Martex z Rybnika za co serdecznie dziękujemy!
Przygotował: Tomasz Orliński, Tomasz Wojtas

.png)
.png)
.png)




.png)





.png)




